دستگاه بسته بندی اتوماتیک در ماتریس های مختلف
با ظرفیت ٢۴٠ عدد در دقیقه

مزایا:
  • بالا بردن دقت و سرعت در بسته بندی
  • اماده سازی جهت قرار گرفتن در کارتن و یا ورود به دستگاه شیرینگ بدون دخالت نیروی انسانی
  • داری برنامه plc و پنل Hmi هفت اینچ جهت کنترل دستگاه توسط اوپراطور
  • مصرف پایین انرژی

بسته بندی محصول را از زمان تولید تا زمان مصرف توسط آخرین مرحله از زنجیره تامین (یعنی مصرف کننده نهایی)، در مقابل عوامل محیطی مخرب حفظ میکند. عمده دلیل استفاده از دستگاه بسته بندی، افزایش سرعت و راندمان کار و همچنین رعایت موارد بهداشتی در زمان بسته بندی است. در بین ماشین آلات بسته بندی حوزه هایی نظیر مواد غذایی و پزشکی، به دلیل اینکه ارتباط مستقیم با سلامت جامعه دارند، از اهمیت بالایی برخوردارند.

انتخاب دستگاه بسته بندی مناسب

شرکت های زیادی هستند که در زمینه تولید دستگاه بسته بندی فعالیت دارند، انتخاب تولید کننده ماشین آلات از اهمیت بالایی برخوردار است. در هنگام انتخاب شرکت، حتما سعی کنید پیشینه شرکت رو بررسی کنید، شرکتی که ۰ تا ۱۰۰ کار را در مجموعه خود انجام میدهد، میتواند در آینده خدمات خوبی به شما ارائه کند.

قیمت مناسب، قطعا در انتخاب شما موثر است، ولی سعی نکنید کیفیت را با قیمت بسنجید. ماشین آلات بسته بندی متشکل از هزاران قطعه هستند که همه و همه در کارایی بهینه دستگاه تاثیرگذارند، از شرکتی خرید کنید که تک تک قطعات و بخش های دستگاه را به دقت انتخاب کرده و از بهترین سیستم ها برای خط بسته بندی استفاده میکند.

دستگاه های بسته بندی مطرح ماشین

شرکت مطرح ماشین نیز سابقه درخشانی در تولید دستگاه های بسته بندی در کشور و به خصوص استان قزوین دارد.

برای بررسی دقیق تر محصولات دیگر مطرح ماشین  میتوانید با مراجعه به بخش مربوطه در سایت اطلاعات بیشتر را دریافت کنید، همچنین میتوانید برای سهولت در دریافت اطلاعات از طریق تلفن های زیر با همکاران ما در ارتباط باشید، ما متعهد به ارائه بهترین مشاوره به شما هستیم.

دستگاه بسته بندی اتوماتیک ماتریسی